Forum Forex +Dodaj wątek
a skad jestes bo jeslis walijczyk lub robisz na zmywaku u angola to czemu tu pytasz
bo co ci daje gra u obcego brokera
niby tamci sa inni ?
bo jesli tak to czym sie roznia ?