Forum Forex +Dodaj wątek
ma wyzsza dziwgnie niz broker z polski i zabezpiecznie do 50 tys GBP - taki powod jest wystarczajacy dlaczego szuka sie zagraniczonego brokera przez slabe podejscie KNF do forexu w PL?