Nie chce mi się szukać.
Czym że to się pg tak naraził "ulicy" (bez obrazy) :)
Wirusem dał sporo mi kaski i wracam na ile nie wiem,ale grzecznie informuję że według moich obserwacji to tu się szykuje nie zła jazda
MAMY WYBICIE górnej linii kanału poparte obrotami i jeżeli kurs utrzyma ten poziom to popatrzcie co było na:
MERCATORZE,INC ,BIOMED LUBLIN
Tam też to się działo przed odpałami.