Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,20 zł , zmiana od tamtej pory: 365,00%

To wszystko w jednym pokoju na Padlewskiego 18 C w Płocku buhahah

Zgłoś do moderatora
2018-06-26 Resbud aktualizuje strategię; będzie rozwijać działalność finansową
 
2018-12-10 Informacja dla Akcjonariuszy
 
Zarząd RESBUD SE z siedzibą w Tallinnie dokonał  cesji  wierzytelności wobec spółki 
DAMF KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku wierzytelności wobec spółki DAMF KSIĘGOWOŚĆ Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku nastąpiła
na rzecz spółki ATLANTS SE z siedzibą w Płocku przedaż wierzytelności opisanych wyżej przysługujących Emitentowi wobec ATLANTS SE nastąpiła
na rzecz spółki PATRO INVEST OÜ z siedzibą w Tallinnie,
 
a już następnego dnia
 
2018-12-11 
Patro Invest Sp. z o.o. dokonała kolejnej częściowej spłaty kapitału pożyczki do ELKOP S.A.
 
To wszystko jednym pokoju na Padlewskiego 18 C buahahaha
z biurka Resbud do biurka Damf 
z biurka Damf do biurka Atlantis
 z biurka Atlantis na biurko Patro Invest .........................................buhahah
a z biurka Patro na biurko Elkop .................................buahahahah
 
 
No i nie wolno pisać żle o pani prezes bo kasują ......................buhahaha , a przecież ...........................rozwija działalnośc finansową .........................buahahaha ................zgodnie z nową strategią .....................................buahahahah

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EQUNICO 0,43% 0,93 2026-01-02 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.