Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,33 zł , zmiana od tamtej pory: -12,73%

to tylko straszak...

Zgłoś do moderatora
jak ktos dzis obserwowal sesje to zapewne zauważył ze na podaży 33 gr pojawiło sie 100 kilo papiera
ja to ewidentnie odczytuje jako straszonko ktore sugeruje ze grubasek czuwa i pakuja akcje do wora a swoim pakietam chcial nastraszyc panikarzy
niesety nikt nie oddał na lewo a w zamian zaczeły sie pojawiac po lewej zlecenia popytowe
a wiec zakleszcenie papiera w celu odebrania
gdyby miał wolne srodki to bym grubaska zdmuchnał jednak zapkaowany w cdr i ccc narazie spokojnie obserwuje
mysle ze jutro zlecenie juz nie bedzie bo nie beda ryzykowac zeby im papier odebrac ja sam sie szykuje na kilka kilo z tego pakietu
mysle ze to dobra cena i ladny wolumen aby wejsc i spokojnie czekac na poziom 1 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ESKIMOS 8,27% 0,29 2020-02-24 15:30:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.