Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,42 zł , zmiana od tamtej pory: 377,46%

To smutne ale chyba kierunek 90 groszy

Wydaje mi się że sytuacja może być gorsza niż podczas debiutu i emisji akcji po 90 groszy.
Wtedy były jakieś nadzieje duże wręcz ogromne ale rzeczywistosc weryfikuje nasze marzenia.

To że skup akcji własnych był po 1,65 nie ma znaczenia bo firma może nie mieć środków na dalszy skup poza tym chyba już nie może przekraczać progu 10.00%

Powiem tak. Wyniki w mojej ocenie są dramatycznie złe. Mysłałam że to kwestia 1-2-3 kwartałów ale to stała tendencja.
Być może pomysł się wyczerpał.Co się dzieje ?????

Ja też życzę firmie jak najlepiej ale pytanie gdzie będzie dno spadków bo bieżące kursy powyżej złotówki mogą być chyba nie do utrzymania.

Moze 90 groszy .... miejmy nadzeję bo cóż pozostaje.
Naprawde ten stały spadek przychodow jest frustrujący

Czy rozdanie akcji załodze współpracownikom pomoze... moze to jakis pomysł na ratowanie sytuacji.
Ale doprawdy chyba nie tak mało być.
To tylko moje prywatne przemyslenia... załuję wchodziłam powyzej 2,00 złotych mam średnia 2,50 od dluzszego czasu nie wiem co robic...

Przy tych smiesznych dochodach to wycena 30-40 groszy byłaby adekwatna.... moze jednak nasil głowni udziałowcy cos wymysla... powoli ogarnia mnie niestety zniechecenie.....

Smutek....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 4,31% 6,78 2021-06-22 16:38:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.