Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,95 zł , zmiana od tamtej pory: -80,00%

to moze byc smieszne ale ma SENS

Zgłoś do moderatora
Kto by sie tam jakimis kapeluszami przejmowal? Ale jak zobaczycie na wykres to bez problemu zauwazycie ze trend spolki przez miesiace byl wzrostowy a szczyt wyladowal na 8zl!!!
Teraz mamy poziom polowe nizszy a przeslanek do zlej passy NIE MA. Jak dla mnie ten papier stoi po smiesznym kursie bo NIE MA w planach ZADNEJ EMISJI ani innych zlych rzeczy. Po prostu STRACH przed gielda powoduje ze ludzie wywalaja ten papier.
I tak. ja wsiadlem do pociagu po 4,2!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFKPOLKAP 8,22% 0,79 2024-06-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.