Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -78,33%

To może być bardzo ważne. Liroy, do boju!

Zgłoś do moderatora
https://newsinfo.inquirer.net/953103/medical-marijuana-world-health-organization-who-cannabidiol-cbd-raul-elizalde-hempmeds-mexico
Skoro Światowa Organizacja Zdrowia tak ładnie wypowiada się o marihuanie medycznej, to poseł Liroy powinien brać to na sztandary - i do Sejmu z projektami ustaw o refundacji medical cannabis przynajmniej w niektórych chorobach i o uprawach w kraju.
Skoro było tyle głosów, że np. Holendrzy, którzy i tak mają największa produkcję w Europie nie są w stanie wyprodukować i sprzedać wystarczająco dużo medycznej marihuany do nas, to na co czekać? :-)
Mogłoby się okazać, że zanim zdążymy na serio rozpocząć import, mielibyśmy w Sejmie procedowane ustawy o refundacji i o uprawach krajowych - wiecie jakie to nowe możliwości dałoby takiej spółce jak nasza Medical Cannabis?
I najlepiej niechby to były uprawy nie tylko "narodowe" w Instytucie Włókiennictwa, tylko prywatne pod kontrolą. Niemcy wydawali licencje, czemu nie my?
A nasza jedyna na giełdzie spółka od marihuany medycznej może by taką licencję zdobyła....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37