ile was pukneli na -8% jeszcze bedziecie sie cieszyc tyle tylko ze beda ci co sprzedali a nie kupili scenariusz jest taki koniec tygodnia 20 - 23 złote pod co wy chcecie teraz grac ja juz wczoraj wywaliłam wszystko na fixie dzisiaj było taniej ale po co jak bedzie po 20