Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,39 zł , zmiana od tamtej pory: -4,69%

To ja też odpowiem

Zgłoś do moderatora
Po 6.50 ? Wykluczone !

Nie śpieszyć się i trzymać przynajmniej do końcówki zapisów ! (to do tych co w ogóle chcą odpowiedzieć).

Zwiększycie sobie w ten sposób szansę na podniesienie ceny, bo mBANK z tego co wiem będzie z dnia na dzień informował jaki jest progres. Im mniej ludzi się zapisze w pierwszych dniach/tygodniach, tym dłużej buczek będzie się drapał po głowie o ile podnieść cenę przed końcem zapisów. Myśleć !

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON 1,33% 6,09 2026-05-20 16:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.