Forum Giełda +Dodaj wątek

to dopiero początek wojny - Eko pójdzie ostatecznie nawet za 7,0-7,5

Zgłoś do moderatora
no i jest wojna o Eko między funduszami - MidEuropa 5,5 teraz Advent będzie musiał przebić na 6,0 albo 6,5 a wtedy MidEuropa przywali 7,0-7,5pln za akcję.

Dla MidEuropa z Żabką to jest warte z 9-10pln za akcję więc będą walczyć do upadłego, a Advent za dużo się napracował żeby tak złożyć broń. Same synergie między Eko a Żabką to podobno 40mln PLN rocznie co licząć mnożnikiem EV/EBITDA za Żabkę (13x) daje wartość 520mln PLN czyli 2x kapitalizacja giełdowa Eko.

A jak MidEuropa przywali w końcu 7,5pln to i Gradecki będzie musiał zmięknąć.

Piękna sytuacja dla drobnych akcjonariuszy i funduszy OFE/TFI - myślę że wyjdziemy po 7,0-7,5 do końca roku!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EKO -9,71% 5,02 2013-04-12 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.