Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  447,00 zł , zmiana od tamtej pory: 37,14%

To czytajcie!

Zgłoś do moderatora
Spółka Aquatech - producent zbiorników na wodę deszczową. Główny beneficjent rządowych programów odbudowy retencji np. "Moja woda". Programy biją rekordy, spływa lawina wniosków, firma pisze na Facebooku "chyba będziemy pracować na trzy zmiany". Zaczęło się Eldorado dla tego biznesu. Jutro ogłoszą szacunkowe wyniki za 2q. Petarda będzie, ale to dopiero poczatek :) https://next.gazeta.pl/next/7,172392,26149322,program-moja-woda-bije-rekordy-popularnosci-w-20-dni-zlozono.html#a=90&c=145&s=BoxBizImg6
  • To czytajcie! Autor: ~Emil

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KETY -0,49% 613,00 2021-10-28 17:03:44