Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,31 zł , zmiana od tamtej pory: -27,79%

to byl znak, TKO 50zl na tyle pewnie pojda :)

Zgłoś do moderatora
Pozostaje czekac w nowa emisje wchodze oczywiscie akcje po 40gr grzech nie skorzystac i Ciszewski na pokladzie i kapitalizacja tylko 5mln zl, jego Columbus i JrHolding juz maja kilka mld kapitalizacji tam sie duzo nie zarbi o ile jeszcze urosnie(one juz urosnie wedlug mnie) teraz czas na jego male spolki z czasem moze beda duze jak ww i kurs tez kilkadziesiat zl za rok kto wie z nim wszystko mozliwe, bo widac ze potrafi rozwinac dobrze firme i chwala mu za to i jeszcze da kazdemu zarobic bo emisja z pp po niskiej cenie :DDD

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 1,07% 0,95 2021-01-26 12:30:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.