Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,98%

Tłumacz książek - David Fench -Wiedźmina szykuje pozew

Zgłoś do moderatora
Czy zabezpieczenie wszelkich praw autorskich osób trzecich przed sprzedaniem praw do adaptacji Netflixowi miał zająć się Platige Films?
Miejmy nadzieję, że umowa Netflix - PLI nie kładzie odpowiedzialności na Naszą spółkę :( bo jeśli tak jest, to Netflix zasłoni się PLI.

Chłopowi idzie bardziej o rozgłos ale kasę dostanie.

„Tłumacz Sapkowskiego szykuje pozew przeciwko Netflixowi. – Kręcąc serial, korzystano z mojej pracy, ale ani słowem o tym nie wspomniano. Owszem, najwyższym kunsztem tłumaczy jest to, by nasza praca dla czytelnika była niewidoczna, ale to już pewna przesada – ironizuje David French, który odpowiada za przekład sześciu książek o wiedźminie na język angielski”
https://spidersweb.pl/plus/2021/07/tlumacz-wiedzmin-netflix-proces-witcher-sapkowski?fbclid=IwAR0JXhQ6O_LyQ2W0wmYVF9o3KFoduwo3DA8YfdwKV2itholi6TGCAELA7lc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE 0,00% 24,70 2021-09-28 11:01:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.