Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,47 zł , zmiana od tamtej pory: -9,52%

TKO = 2zl i wszystko w temacie

Zgłoś do moderatora
chyba wiadomo gdzie zmierzamy ale przy 2ce bedzie dopiero ssanie lub dzien sie pokreca i na drugiej sesji bedzie 600 tys do 1mln obrotu. jezeli tak sie stanie to kurs pewnie poszybuje min 40% w jedna sesje czyli 2.8zl. sugeruje sie zastanowic czy warto jeszcze czekac. docelowo pod 5 zl.
  • TKO = 2zl i wszystko w temacie Autor: ~EXsslusiveIT

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE -11,04% 1,33 2021-10-27 14:33:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.