Forum Giełda +Dodaj wątek
to taniość , taniość
same ONICO na dzisiaj to 450 000 x 28 = 12 600 000 tj. 1/2 wartości całego Capa
a jak Onico wyrobi prognozę i 6 zeta D na akcję i wartość akcji skoczy na 50 -60 (w co nie wątpię bo ta padaka się kiedys musi skończyć a NC szoruje po uprzednim dołku) to wartośc ONICO w Portfelu Caba będzie większa jak jego całego = oczywiście przy dzisiejszym kursie akcji
... do niczego nie namawiam ale dla przesledzenia spółka warta grzechu = ostatnio z 0,99 poszła bodaj na 2,4 = to tez nie do pogardzenia i myslę że to przedział czasowy do końca 2012 roku
Co Państwo na To :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -0,71% 0,70 2024-02-22 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.