Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Czy już czas uśredniać?

Zgłoś do moderatora
ludzie mam wrażenie że powinniście grać w hazard niż na giełdzie ,a później płaczecie że tracicie kasę , jeszcze raz dla tych co nie znają zasad grania na giełdzie ,pierwsze ważne obroty jeśli niema obrotów to czekaj lub zmień walor po drogie co chcesz zaniżać poszy marnych obrotach żeby grać na dołkach i w szczytach by zarobić muszą być gracze typó fundusze itp teraz gdy niema obrotu to albo wyprzedajesz powoli akcji tak by nie zaniżać kursu lub skupujesz tak by nie zawyżać kursu żeby nikt nie widział że ktoś zbiera a sprzedajesz gdy obroty i kurs będzie szedł stabilnie do góry , a tak psujecie wszystko bo każde ruchy teraz drobnych inwestorów niszczą wartość mało tego cap jest dobry z drugiej strony dziękuje wam bo można sobie skupować na dołkach ,ale uważam że słabi z was gracze jak czytam te forum proszę poczytajcie troszkę literatury o giełdzie bo giełda nie jest hazardem tylko miejscem inwestowania .pozdrawiam
ps dla ambitnych zapraszam na W20 tam obroty są idealne na inwestowanie tak jak lubicie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL -4,29% 0,67 2024-02-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.