Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,44 zł , zmiana od tamtej pory: -17,57%

Tiger to nie gigant

Zgłoś do moderatora
Tiger to nie gigant. 
Znalazłem dane z 2023, że zatrudnia zatrudnia 41 pracowników, co czyni ją raczej bardzo małą firmą.
https://crustdata.com/profiles/company/tiger-biosciences-llc
Jej roczne przychody szacowane są na 10–15 mln USD, co jest skromną kwotą w porównaniu do ogromnych korporacji farmaceutycznych, które generują miliardy.

Giganci, to zatrudniają 20 tys do 150 tys ludzi. Tutaj mamy 41 pracowników. Dane są stare. Zakładając że zwiększali rok do roku zatrudnienie, to myślę, że aktualnie nie pracuje tam więcej niż 100 osób. 
Więc jest to raczej mała firma. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AIRWAY -0,81% 0,37 2025-10-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.