Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  90,50 zł , zmiana od tamtej pory: -14,03%
Średnia ważona cena BASE na rynku dnia następnego ukształtowała się w listopadzie na poziomie 883,03 zł/MWh wobec 646,32 zł/MWh w październiku - poinformowała TGE w komunikacie prasowym.
Z kolei na rynku terminowym towarowym (RTT) średnia ważona cena kontraktu rocznego z dostawą pasmową w roku 2023 (BASE_Y-23) wyniosła 1.018,55 zł/MWh, o 5,39 proc. mniej mdm.

????

Hajs już się zbliża już puka do mych drzwi ja biegne go przywitać z radości Dominika drży
  • TGE Autor: ~Bolex
  • Re: TGE Autor: ~Apis
  • Re: TGE Autor: ~Hajs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP -2,87% 77,80 2023-03-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.