Jak sam widzisz te duże obroty kilka dni temu do niczego dobrego nie doprowadziły , a jezeli już to do dystrybucji na wyższym poziomie, a nie chcialeś mi wierzyć.zresztą nie tylko Ty.Był wątek , gdzie jest 100 wpisów.Dlaczego teraz nikt tam sie nie udziela ?Bo kurs spada ?