Widzalem i slyszalem wczoraj wywiad zprezesem i wnioski: restruktruryzacja przynosi efekty, bedzie zysk netto, dobrze sprzedaje sie {ajpon} cena + jakosc, zainteresowanie siecia Teletorium , spolki Slowacja OKI , Ukraina zawieszona. Sorki to wszystko zaczyna sie krecic w dobrym kierunku chyba warto sie zainteresowac co wy na to? Przepraszam za bledy i pozdrawiam !!!