Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  129,60 zł , zmiana od tamtej pory: -12,96%

też wiszę na haku i ...

Zgłoś do moderatora
i wczytuje się w ten defetystyczny ton wypowiedzi na forum. Jednak po ponownej analizie wyników za półrocze (na podstawie których podjąłem decyzję o wejściu przy cenie około 142 zł) widać że w porównaniu do półrocza 2020 i końca roku 2020 jest solidny wzrost w zakresie obrotów i zysku. Oczywiście stal i inne komponenty ida do góry, ale ceny produktów finalnych też idą do góry. Patrząc na liczbę oddawanych mieszkań, gdzie zazwyczaj montuje się nowe agd, sonduję że nie jest tak źle z tym sektorem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -2,76% 112,80 2022-01-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.