Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: -10,00%

Testy, recenzje i rekomendacje dla produktów spółki

Zgłoś do moderatora
Przez te 7 lat działalności spółka nagromadziła niezłą kolekcję testów i recenzji. Wnioski wywiedzione z analizy tych testów oraz uzyskanych ocen i rekomendacji prowadzą do wniosku, że produkty spółki są na wysokim poziomie w swoich klasach cenowych. Można oczywiście mieć szereg wątpliwości co do sposobu ich przeprowadzania i całego powstawania tych rekomendacji ale nie sposób nie zauważyć, że spółka ma same dobre opinie. Mimo wszystkich tych wątpliwości takie opinie wcześniej czy później muszą się odbić echem na rynku i przenieść spółce korzyści sprzedażowe.
Chciałem jednak zwrócić uwagę na linię Diamond. Tu są naprawdę rewelacyjne recenzje dodatkowo z kilku już krajów europejskich. Norwegia - ok duńskie przetworniki, ale Niemcy!, kilka dni temu Czesi ! i ostatnio Wielka Brytania !!! -http://hifipig.com/pylon-diamond-monitor-loudspeakers/ - rynki bardzo trudne. Te diamenty mogą być naprawdę mocnym punktem.
Z dużym zainteresowaniem czekam na testy linii RUBY. Są tam ich przetworniki z ciekawą membraną. Grają naprawdę ciekawie, im dłużej słucham tym bardziej mnie zaskakują. To może być naprawdę drugi mocny akcent w portfelu pylona, szczególnie na rynkach zagranicznych.
Kurs dołuje niesamowicie, zupełnie nie korespondując z recenzjami, jednak wydaje się pewne, że sprzedawać jest co. Trzeba tylko to umieć zrobić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PYLON -6,90% 0,14 2022-12-02 16:10:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.