Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,59%

TERAZ TEMAT PRZEWODNI Z "PSY" TERAZ KTO JEST MOCODAWCĄ W PSACH?

Zgłoś do moderatora
NIE MA JUŻ RUSKO NIEMIECKIEJ MAFII TERAZ ONI SĄ TWYMI MOCODAWCAMI, TAKI MONOLOG Z "PSY". NIKT ZE SOBĄ SZTAMY NIE TRZYMA, TERAZ OKŁADAJĄ SIĘ RUSKIE Z NIEMCAMI BEJSBOLAMI. CHOĆ NIEMCY UDAJĄ ŻE JAK ZALICZĄ TO ŻE NIE SKAMLĄ Z BULU. A WSZYSTKO O TO ŻE NIEMCY PRZEWODZĄ EUROPIE, A CHCE TERAZ PRZEWODZIĆ DWU KONTYNENTOM WŁADYMIR. I TAK W ENERGETYCE DOPIER DALA NIEMCOM BY GOSPODARKA RFN PADŁA, I NIE MA LITOŚCI, BO GDY GOSPODARKA RFN PADNIE TO WŁADYMIR MOŻE PRZYJMIE UE DO ROSJI, NO A POLSKĘ JAK ZYKLE RAZEM Z UKRAINĄ NA BABCIE KLOZETOWE?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGORA -0,20% 4,99 2022-10-03 10:45:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.