Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  75,00 zł , zmiana od tamtej pory: 22,40%

Teraz Puławy

Zgłoś do moderatora
Jeżeli sytuacja z tym całym wirusem nie wymknie się spod kontroli to 3 cyfry będą tutaj szybciej niż się wszyscy spodziewają. Gaz, a przypominam, że jest tani stanowi ważny składnik kosztów produkcji w zakładach. Dodatkowo w przyszłości własna energia na pokrycie potrzeb w parę i energię elektryczną. Nowa instalacja nawozów lada chwila wystartuje.
Z drugiej strony koronawirus ograniczył sprzedaż pozostałych segmentów produkcji, jednak tu mam nadzieję, że wszystko powoli wróci do normy.
Szkoda tylko, że tutaj nie da się kupić tanio za 6-cyfrową sumkę ;-D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -1,92% 91,80 2020-07-03 16:44:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.