Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -51,50%

Technicznie

Zgłoś do moderatora
Cześć,

Pozdrowienia dla wytrwałych. Technicznie wygląda to dobrze, poziom do osiągniecia na spokojnie to 22-25 PLN. Potem powinno spaść na 18-20 i tam trend boczny. Spółka rozwija się wzorowo i ma zdywersyfikowane zyski. Mimo spadającego zainteresowania kupnem i wysokimi kosztami budowy, duży deweloper zawsze zarobi i przeczeka trudne czasy.

Pozdr
  • Technicznie Autor: ~Wcisk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HMINWEST 0,00% 8,10 2022-12-06 09:09:55