Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: 56,63%

Techniczne spojrzenie na wykres kursu ETL

Zgłoś do moderatora
Notowania znalazły się pod silnym oporem technicznym. Mianowicie tuż pod górną linią trendu poprowadzoną po wierzchołkach z 08 06 20 i notowania wczorajszego i dzisiejszego. Dodatkowo wskaźniki RSI i STS są w wykupieniu.
Techniczne zapowiada to korektę kursu. Tak aby przynajmniej te wskaźniki mogły ostygnąć.
Na wszelki wypadek wczoraj i dzisiaj wyprzedałem się po 24,90. Ale czy było to dobre posunięcie czas pokaże. W każdym razie zanosi się na korektę bo kurs w średnim terminie jest pod sufitem.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 3,17% 39,00 2021-04-14 17:00:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.