jak myślicie która spółkę w tej chwili warto kupić, Techmeks idzie ładnie w gore ale co szybko leci do góry równie szybko może spaść. Pytanie tylko do jakiej wysokości może dolecieć?
A Vedia no cóż na razie zatrzymała się na około 50gr , sytuacja finansowa spółki jest idealna i cena do zakupu akcji atrakcyjna.
Jak prognozujecie? i może jakieś rady tudzież sugestie