Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,10 zł , zmiana od tamtej pory: -28,36%

Targi IFA w Berlinie i nowe produkty MXV

Zgłoś do moderatora
Spółka 6 września zaczyna ultra wazne targi IFA w Berlinie. Jak można przeczytać na stronie spolki, będzie tam pokazane sporo nowości :)) jak sądzicie jak te wskazane konkretne produkty przeloza się na biznes w dłuższym terminie?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
MAXCOM -0,41% 12,25 2021-10-26 17:00:00