Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  60,40 zł , zmiana od tamtej pory: 194,70%

Target 77.77

Zgłoś do moderatora
Boguś taki target system ci odrzuci bo albo będzie 77,8 albo 77,60 to po pierwsze a po drugie palec mnie zabolał od przewijania twojego wątku historycznego o 229 postach dlatego otwieram nowy o tym samym tytule. Powracając do sprawy to swoją drogą ciekawi mnie kto tak spłaszczył w piątek kurs mimo dobrych zapowiedzi.Swego czasu napisałem "Novita poligon cierpliwości" może to są ci z tego poligonu, co nie mogli się doczekać na zasadzie automatu na taki imperatyw psychologiczny oczekiwania, na granicy cierpliwości cyngla sprzedali. Niewykluczone też, że to coś o czym nie wiem nigdy się nie dowiem dlatego kończę już wypowiedź

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVITA -1,11% 178,00 2021-09-24 15:53:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.