Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,20 zł , zmiana od tamtej pory: -8,02%

Tarczyński z 8,56 mln zł zysku za I poł. roku. Akcje od początku roku w

Zgłoś do moderatora
Tarczyński odnotował 8,56 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I poł. 2019 r. wobec 2,79 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w raporcie.
Zysk operacyjny wyniósł 15,92 mln zł wobec 6,52 mln zł zysku rok wcześniej. EBITDA wyniosła 30,31 mln zł wobec 21,06 mln zł rok wcześniej.
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 422,09 mln zł w I poł. 2019 r. wobec...

https://comparic.pl/tarczynski-z-856-mln-zl-zysku-za-i-pol-roku-akcje-od-poczatku-roku-w-trendzie-spadkowym/ 
  • Tarczyński z 8,56 mln zł zysku za I poł. roku. Akcje od początku roku w Autor: kwfx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TARCZYNSKI 0,00% 14,90 2020-01-21 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.