Forum Giełda +Dodaj wątek

takie własne przemyślenia

Zgłoś do moderatora
nie będę się tutaj wymądrzał bo sam wieszczyłm 3 zeta w niedługim czasie ale myślę, że równiez zdziwił się takim obrotem sprawy zbierający papier w większym zakresie.

odnośnie nordei (nie to, że się pocieszam bo zazwyczaj tnę straty szybko)
ale fakty są takie że Nordea posiadała na dzień 24.01.2009 roku 2 691 mln akcji podała info 27.01 że na sesji 25.01 sprzedała ok 250 tys. schodząc z 5,24 do 4,78%. Powiedzcie który rozsądny fundusz chcąc pozbyc się całości papiera informuje o tym po sprzedaży takiej ilości już dwa dni po tym fakcie - jeszcze przy rynku na którym jest korekta - wydaję mi się że nordea dalej nie sypie - sypią wystraszeni drobni
Technicznie w moim uznaniu dopiero przebicie poziomu 1,8 w cenach zamknięcia da wyrażny sygnał do sprzedaży

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 2,94% 1,05 2020-10-29 15:47:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.