pisałem, że teraz mamy 4 falę (spadkową), po niej powinna przyjść najdłuższa, najbardziej dynamiczna fala 5.
Ale komunikaty z ostatnich godzin pokazują, że NIE czas zakupy. A dziś mnie korciło wejść na koniec dnia :)))
Technicznie fajnie się broniło, ale to co dzieje się wewnątrz spółki, czyli pożyczanie akcji, sprzedaż przez członków RN to już INFORMACYJNA MASAKRA.
ZAUFANIE do spółki, które częściowo udało się odbudować w ostatnim czasie SPROWADZILI DO POZIOMU DNA I WODOROSTÓW. GRATULUJĘ!
Niektórzy napiszą, że kobieta kupowała obligacje, aby Braster mógł dogadać się z ich spłatą... NO to już bardzo odważna teza...
DOBRANOC