Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,30 zł , zmiana od tamtej pory: 1,74%
Jesteście leszczami :) bo kupujecie spółkę, a nie wiecie co się w niej dzieje. Więc wyjaśniam:
Na razie będą dwie emisje dla dwóch funduszy tj.
Jedna po ok 0,7 zł i druga po ok 1,5 zł. Nie chce mi się sprawdzać ale na oko przybędzie ok 2,5 mln akcji. Czyli mało tj ok 15%. Te emisje pozwoliły spółce stanąć na nogi i zacząć rozwijać ten swój nowy biznes.
Dodatkowo główny szefo jakiś czas temu sprzedał trochę ( ok 650 tyś) swoich akcji jakiemuś podmiotowi i jak widać po dzisiejszym komunikacie ma zamiar jeszcze trochę sprzedać.
Czy to dobre info? Według mnie tak bo widać że są chętni na te akcje, dodatkowo spółki takie gdzie za dużo władzy jest w jednych rękach często źle kończą, a takie z szerokim akcjonariatem się rozwijają patrz np KTY, LPP.
Różne podmioty tam zaparkowały lata temu i czerpią korzyści z dywidendy. Myślę że tu będzie podobnie, tym bardziej że zarząd już pokazał że szanuje akcjonariuszy i jak były zyski to się nimi dzielił.
Spółka obecnie jest w konsolidacji i nie ma się co dziwić bo sporo urosła, jak będzie się rozwijać to pójdzie do góry, przyjdzie dobre info to pójdzie szybko bo kapitalizacja mała i podaż też niewielka.
Więc życzę cierpliwości bo kasa płynie od narwańców do cierpliwych...
PS ostatnia konsolidacja trwała 7 miesięcy.....ale myślę że teraz szybciej coś się ruszy.

• takie tam Autor: ~waszguru
  • Re: takie tam Autor: ~Ii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FEMTECH 6,85% 2,34 2021-10-21 14:57:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.