Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,30 zł , zmiana od tamtej pory: 12,79%

Takie moje sobotnie przemyślenia

Zgłoś do moderatora
Ta spółka w tym modelu w jakim działa dawno powinna być zdjęta z notowań. Gdyby była częścią jakiegoś większego holdingu to w ramach dużej grupy jej istnienie na GPW miało by prędzej jakiś sens. Budując i oddając duże i atrakcyjne inwestycje raz na kilka lat mogła by stanowić ciekawe uzupełnienie działalności jakiejś większej grupy. Grupy dużej, posiadającej odpowiednie zaplecze finansowe. Ale na dziś to zwykły inwestycyjny z punktu widzenia drobnego akcjonariatu niewypał. O całkowicie zszarganej opinii. Co tu jeszcze może dobrego się wydarzyć? Żadne nowe inwestycje! Tylko zdjęcie z giełdy po atrakcyjnej dla drobnych cenie może wywołać jakieś poruszenie i ewentualne wzrosty. Czy jest to możliwe? Oczywiście jest ale Rynek na dziś w taki scenariusz nie wierzy. Tu musi być czarno na białym zapis w Espi. Lata zwodzenia i bajerowania jak to kiedyś będzie dobrze swoje zrobiły. Spółka ma zerowe zaufanie na które ciężko przez lata zapracowała.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV -1,02% 4,85 2023-10-04 12:50:40
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.