Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,64 zł , zmiana od tamtej pory: 7,11%

Takie info tutaj i kosmos na kursi

Zgłoś do moderatora
http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/40199595,krynica-vitamin-sa-33-2021-uchwala-zarzadu-w-sprawie-wyplaty-zaliczki-na-poczet-przewidywanej-dywidendy-za-rok-obrotowy-2021

to info z Krynicy ale tutaj czekacie na takie samo i jak widać nie jest to nic nadzwyczajnego skoro Krynica już to zrobiła więc i tutaj może juz blisko takiego infa

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MWTRADE -0,20% 4,97 2022-01-28 14:24:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.