Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 10,46%

takie info od WE

Zgłoś do moderatora
Wolna Energia sp. z o. o.
23.02.2023 18:05
Oficjalne stanowisko Wolnej Energii sp. z o. o.

Dzień dobry Państwu. Głęboko ubolewamy nad zaistniałą sytuacją, która dla każdej ze stron jest stron jest mocno niekomfortowa. Tendencja rynkowa, zmiany w przepisach OZE, utrudnienia związane z dostawami czy nieudane inwestycje w alternatywne sieci sprzedażowe - to tylko kilka powodów, przez które zarówno Państwo jak i firma została postawiona w trudnej sytuacji. Jest nam niezmiernie przykro, iż nie byliśmy w stanie zrealizować części umów w terminie, pragniemy jednak zaznaczyć - wiele z opinii krążących po tym portalu dalece odbiega od rzeczywistości - są one oparte jedynie na domysłach osób nieprzychylnych Spółce. Dlatego prosimy o wstrzymanie się od rozpowszechniania nieprawdziwych informacji o firmie i kadrze Spółki, która w zaufaniu do władz Spółki pozostała w strukturach, aby pomóc w realizacji zaległości - jesteśmy im za to niezmiernie wdzięczni. Wiele firm z branży OZE znalazło się w podobnej sytuacji, w miarę możliwości kontaktujemy się z Państwem bezpośrednio - mailowo lub telefonicznie, a naszym zamiarem jest wprowadzenie spółki w restrukturyzację, która pozwoli nam realizować instalacje i spłacać wierzytelności. Pełnomocnik Spółki - mediator, będzie kontaktował się z Państwem w najbliższych tygodniach celem omówienia instrukcji dotyczącej głosowania nad propozycjami układowymi. Proszę zwrócić uwagę, że Spółka działa od lat i ma tysiące zadowolonych klientów, gro referencji potwierdzających kompetencje Wolnej Energii oraz partnerskie spółki aktywnie działające za granicami kraju. W ostatnim roku „powinęła nam się noga” za co najmocniej przepraszamy Wszystkich, których sytuacja związana z problemami spółki dotknęła. Zapewniamy Państwa, że naszym celem jest rozwiązanie wszystkich problemów, realizacja zarówno instalacji jak i wierzytelności w taki sposób, żeby nie było już żadnych opóźnień względem wyznaczonych terminów. Jeszcze raz najmocniej Państwa przepraszamy, możemy zapewnić, że robimy co w naszej mocy, by końcowo wywiązać się z umów.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Wolna Energia sp. z o. o.
  • takie info od WE Autor: ~Wanda

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YELLOWBOS -2,59% 0,17 2023-03-22 15:50:31