a może TY coś ciekawego napiszesz?
jakąś prognozę albo racjonalną opinię, bo na razie mam wrażenie, że szukasz sobie ofiary i próbujesz wyładowywać swoje zyciowe frustracje na innych
podobnie jak wredny - też głosowałem na PiS i ponownie jak on też widziałem potencjał okolic 1,1195 (jedno z zalożen wczoraj)
i co teraz? dokopiesz mi?