Forum Forex +Dodaj wątek

Re: brawo wredny

Zgłoś do moderatora
ależ zakompleksiony człek - strasznie mnie nudzisz
mój wpis wczoraj godz. 17,32 kurs EUR/USD 1,1006 ile można było zyskać na poz L a ile na S ?
  • brawo wredny Autor: ~prawda
  • Re: brawo wredny Autor: ~wredny
  • taka PRAWDA Autor: ~dolarek
  • Re: taka PRAWDA Autor: ~zen
  • zen Autor: ~dolarek