Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,53 zł , zmiana od tamtej pory: -49,41%

TAKA PRAWDA

Zgłoś do moderatora
A prawda jest taka że na tej spółce przez najbliższe dwa lata,a może i dłużej nic nie będzie się działo.Kurs akcji między 2-3 zł.Zainteresowanie inwestorów tą spółką zerowe,obroty kilka tys.złotych to jest norma,Zarząd zachowuje się tak jak by było im to na rękę .Gdyby do gry włączyli się spekulanci uwalili by kurs w kila dni do 1 zł.I nie ważne jakim majątkiem dysponuje capital ale ważne jest żeby umieć to sprzedać,a pan Bala może byłby dobrym właścicielem osiedlowego sklepiku ale żeby zarządzać spółka giełdową dużo mu brakuje.Mając kilkanaście tys.akcji trudno z tej spółki wyjść nawet ze stratą żeby nie uwalić kursu.A mimo to życzę sobie i wszystkim i inwestorom capa żeby nareszcie coś się działo i kurs skoczył tak jak dawniej w okolice stówy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 2,40% 1,28 2023-05-30 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.