Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,66 zł , zmiana od tamtej pory: -8,93%

Tak trzymać

Zgłoś do moderatora
Tak jak pisałem na początku tygodnia przewidywałem około 4 zł za akcje na koniec tygodnia oraz to żeby do jutra utrzymane było 3.66 było to przyszły tydzień będzie grubiej i większy up na koniec lutego może być nawet 5 z przodu czyli około 35% up i wtedy trzeba się zastanowić czy wysiadać czy jechać dalej to pokażą dalsze analizy ps.wszedłem po 3.41 i zamierzam trzymać do końca miesiąca a dalej czas pokaze
  • Tak trzymać Autor: ~Famfan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GRENEVIA 4,06% 3,33 2023-06-02 17:00:00