Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,10 zł , zmiana od tamtej pory: -8,76%

Tak pięknie jadło i zdechło... SatRevo

Zgłoś do moderatora
Satrevolution, który był jakąś nadzieją dla tej spółeczki wysłał tydzień temu dwa satelity w kosmos. Jak piszą na forach osoby związane z takimi misjami, zdaje się, że z satelitami od początku nie ma łączności... Jestem pod wrażeniem akcji PR-owej. Ale to po prostu nie działa. Zresztą jest to już któraś z kolejnych wtop tej spółki z Wrocławia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 4,09% 22,90 2021-09-22 09:20:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.