Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,28 zł , zmiana od tamtej pory: -4,13%

### TAK MNIE ZASTANAWIA GDZIE JEST 81% FF

Zgłoś do moderatora
NIECH NAWET I 30% SIE POJAWI hihi

https://www.doz.pl/czytelnia/a12315-Czym_jest_prokalcytonina

na to dostali hajs COVIDowy....

Jakby wypaliło to uhuhu niepokoi mnie tylko ta doktorancka brać....ja rozumiem stawiać na młodych ale czasami trzeba za specjalistów trochę zapłacić a efekt od razu widać.

Scope akcyjen w końcu kupione za te 7 baniek czy cos mi umkneło?

Także czy 1,3 czy 1,4 to jest małe fiku miku a ilość akcji ciąży zwłaszcza TOTAlnym

dlaczego odszedł Łapol... Janusz nie chciał sypnąć groszem? Dosyć tego lawiranctwa Janusz. Pogoń wszystkich do roboty jak w Zelmerze. Dawaj Niemca albo Chińczyka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CORMAY 0,82% 1,23 2022-01-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.