Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,66 zł , zmiana od tamtej pory: -8,88%

Tak dla przypomnienia ;)

Zgłoś do moderatora
Zarząd 4fun Media S.A. informuje, iż ostateczna cena emisyjna 800.000 akcji nowej emisji serii D, będących przedmiotem Oferty Publicznej, została ustalona na poziomie 18 zł za jedną akcję.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/4FUN-MEDIA-S-A-Ustalenie-ostatecznej-ceny-emisyjnej-akcji-serii-D-oferowanych-w-ramach-Oferty-Publicznej-4fun-Media-S-A-2228815.html 
  • Tak dla przypomnienia ;) Autor: ~4fun

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
4FUNMEDIA -0,57% 6,98 2021-10-25 15:04:43