Wywalone abb, specjalnie zaniżone. Teraz rzekomy podmiot będzie sypać, a w zasadzie już sypie. Widać po spadku kursu i obrotach. Sprzedali akcje komus kto teraz wam zasypie jakiekolwiek wzrosty. Współczuje ubranym powyżej 30. A tym powyżej 40 to nawet nie wiem co powiedzieć. Szkoda mi was chłopaki.