Panowie/Panie,
Co za szmaciana spółka rosnie o 20-30% przy obrocie 120-200tys , po cyzm spada 0 prawie 20 (może jeszcze do tego poziomu dziś dolecą notowania) przy obrocie 80k. Gruby tu kręci lody, widać po handlowanymi akcjami, akcji nie mam ale widzę że jak poleci na 2zł wtedy może porządnie odbije. Arkusz zleceń jest ciekawy ake to pewnie Prezesy sprzedaja, bo czuja grube info haha.
uszanowanie!