Krew się leje na giełdzie, OZE leci na pysk, tuzy fotowoltaniki - Columbus, Novavis, Sunex, 01Cybaton na gigantycznych minusach (i to pewnie nie koniec), a na T2P spokojnie, małe ruchy w górę i w dół. Może warto tu zainwestować i przeczekać? Może ta sytuacja jest jakąś szansą dla T2P? Przecież tonący brzydko się chwyta...