Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,00 zł , zmiana od tamtej pory: -34,85%

T-BULL S.A. Zawarcie umowy ramowej z Ekipa Games Sp. z o.o. (Ekipa Friza

Zgłoś do moderatora
T-BULL S.A.: Zawarcie umowy ramowej z Ekipa Games Sp. z o.o. (Ekipa Friza)

Zarząd T-Bull S.A. („Emitent”, „T-Bull”) informuje, że w dniu 28 stycznia 2021 r. Emitent zawarł umowę ramową z Ekipa Games Sp. z o.o. (dalej: „Ekipa Friza”), której jedynym udziałowcem jest Ekipa S.A.

Zgodnie z umową T-Bull zrealizuje dla Ekipy Friza co najmniej dwie gry. Ich wydawcą, przy wsparciu doradczym Emitenta, będzie Ekipa Friza, z zastrzeżeniem, że podczas ich publikacji oraz we wszystkich informacjach marketingowych i promocyjnych podpisane będą oba podmioty, tj. Ekipa Friza i T-Bull.

Do realizacji każdego projektu zawarta zostanie odrębna umowa wykonawcza określająca szczegóły danej gry, w tym budżet, harmonogram oraz platformy dystrybucyjne, na jakie będzie ona dedykowana.

Umowa przewiduje możliwość kontynuacji prac nad grami, w tym nad płatnymi dodatkami, kolejnymi częściami lub wersjami na inne platformy (porty), które będą stanowiły przedmiot odrębnych ustaleń i będą wymagały odrębnych umów.

EKIPA to kilkunastoosobowa grupa, której założycielem i członkiem jest popularny YouTuber Karol Wiśniewski, ps. Friz.

Friz obecnie ma ponad 4.000.000 subskrypcji w serwisie YouTube.

Tylko w samym 2020 roku wszystkie filmy na kanałach EKIPY wygenerowały niemal 1,5 mld wyświetleń w serwisie YouTube, łączna liczba subskrybentów na wszystkich kanałach EKIPY oraz jej członków w serwisie YouTube to ponad 14 mln, a łączna liczba obserwatorów na wszystkich profilach członków EKIPY w serwisie Instagram to także ponad 14 mln.

Zawarcie umowy jest konsekwencją intencji wyrażonych w liście, o którym Emitent informował raportach bieżących nr 62/2020 i 63/2020.
  • T-BULL S.A. Zawarcie umowy ramowej z Ekipa Games Sp. z o.o. (Ekipa Friza Autor: panszwejk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TBULL 0,00% 21,50 2021-10-19 15:57:59