Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,24 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Szkoda ubranych

Zgłoś do moderatora
Podbitka z niewiadomych przyczyn. Da radę odrobić na innych walorach. Zwróćcie uwagę na te spółkę moim zdaniem naprawdę warto. Suntech tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania IT między innymi SunVizion Network Inventory ktory jest systemem do paszportyzacji sieci telekomunikacyjnej dla sektora energetyki OZE gazownictwa itp. Firma cały czas notuje spory dodatni przychód netto. Perspektywy rozwoju spółki są ogromne. Warto się zagłębić i poczytać o niej!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HURTIMEX -7,35% 0,25 2021-06-11 15:07:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.