Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,58 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
Patrząc na to co się dzieje na NC, to Glg chodziłoby pewnie teraz po 10 zł. Spółka modna, medyczna, wystarczyło by info związane z coronovirusem i mamy szczyty. A tak, no cóż. Nie ma co się chyba dłużej łudzić. Trup. Orientuje się ktoś, ile czasu może trwać maksymalnie zawieszenie takiej spółki? Bo chyba nie wiecznie? W pewnym momencie będą musieli wywalić to z giełdy.
  • Szkoda Autor: ~Eto111
  • Re: Szkoda Autor: ~gobułka

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14